Zestawy

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

W tej kategorii znajdziesz zestawy niezwykle zdrowych polskich kwasów chlebowych tradycyjnych, produkty na zakwasie żytnim, czy sosy vinaigrette. Dostępne u nas napoje naturalne świetnie gaszą pragnienie, orzeźwiają, a przy tym przyśpieszają przemianę materii. Nasze wytwory są w dodatku pyszne!

Wypróbuj koniecznie nasz kwas chlebowy śliwkowy lub malinowy. Jesteśmy pewni, że wprowadzisz go na stałe do swojej diety! Zapraszamy przed zakupami do zapoznania się z pełnym asortymentem naszego sklepu.

Razowy kwas chlebowy w sklepie POLKA Mastalerz 1974

Kwas chlebowy do picia to niemal nasz napój narodowy. Wytwarzany od pokoleń, dzięki fermentacji chleba, a później również dodawaniu oryginalnych składników stał się ulubionym napojem wielu osób. Nasz prawdziwy kwas chlebowy, napój chlebowy POLKA Warmiaczka z dodatkiem owoców wyróżniają się słodko-kwaśnym smakiem. Kwas chlebowy ma właściwości prozdrowotne: pomoże zadbać o mikroflorę jelit, poprawia trawienie, a przy tym dostarczy cennych witamin z grupy B.

Masz ochotę na kwas chlebowy i zastanawiasz się, gdzie kupić różne jego wersje? Zapraszamy do nas! Jako producent kwasu chlebowego naprawdę przykładamy się do zadania! Zakwas żytni przygotowujemy sami, a jak wiadomo, kwas chlebowy z zakwasu smakuje najlepiej! Nasz smakowity kwas chlebowy na zakwasie żytnim to jednak tylko jeden z produktów, który Ci polecamy! Skosztuj koniecznie kwasu z buraka czy nasz autorski sos vinaigrette. Zapraszamy!

 • Promocja!

  Zestaw Śliwka Malina, 20 butelek, kwas chlebowy

  Original price was: 159,00 zł.Current price is: 135,00 zł. z VAT
 • Promocja!

  Zestaw Śliwka Malina, 12 butelek, kwas chlebowy

  Original price was: 95,40 zł.Current price is: 80,99 zł. z VAT
 • Zestaw Warmiak Klasyczny, 20 kwasów chlebowych

  159,00  z VAT
 • Zestaw Degustacyjny, 5 kwasów chlebowych

  39,75  z VAT
 • Promocja!

  Zestaw Smaki Polski, 20 kwasów chlebowych

  Original price was: 159,00 zł.Current price is: 135,00 zł. z VAT
 • Promocja!

  Zestaw Gama Smaków, 20 kwasów chlebowych

  Original price was: 159,00 zł.Current price is: 135,00 zł. z VAT
 • Promocja!

  Zestaw Gama Smaków, 12 kwasów chlebowych

  Original price was: 95,40 zł.Current price is: 89,00 zł. z VAT