Skip to main content

POLKA WARMIACZKA to prawdziwy kwas chlebowy owocowy, którego wytwarzanie zostało docenione wyróżnieniem Warnijski Kunsztyk.

WARMIACZKA Śliwkowa jest nie tylko smacznym napojem gaszącym pragnienie ale przede wszystkim naturalnym probiotykiem wzmacniającym nasz organizm, bo powstaje na zakwasie żytnim i jako niepasteryzowany produkt zawiera żywe kultury bakterii probiotycznych.

Co oznacza “kunsztyk” ? To kunsztowny wyrób, do którego wytworzenia potrzeba nie tylko najwyższej jakości składników, ale jego powstawanie jest samo w sobie sztuką, której opanowanie wymaga wyjątkowych umiejętności.

Wyróżnienie “Warnijski kunsztyk” jest nadawane wyjątkowym produktom, które swym istnieniem promują Warmię i jej wyjątkowy charakter.

WARMIACZKA to różne warianty smakowe naturalnego napoju warzonego z owocami leśnymi, malinami, wiśniami lub śliwką.

Regularne spożywanie WARMIACZKI to dbałość o mikrobiom jelitowy, a przy tym znakomita bezalkoholowa alternatywa.

Prawdziwe kwasy chlebowe można spożywać bez ograniczeń, a ponieważ WARMIACZKA jest smaczna to wystarczy zamówić wybrany zestaw z dostawą do domu !

WARMIACZKA Śliwkowa wymaga wiele pracy zanim powstanie. Regularnie dokarmiamy własny i naturalny zakwas z ekologicznej mąki żytniej, wypiekamy własne suchary żytnie jak tradycyjny chleb razowy, by finalnie je zmielić i uwarzyć  z owocami śliwki doskonały owocowy kwas chlebowy.

Zanim jednak będziesz się cieszyć jego smakiem rozlewamy go do ciemnych butelek gdzie dojrzewa, by następnie leżakować minimum kilka tygodni.

W efekcie powstaje jedyny taki prawdziwy i naturalny kwas chlebowy owocowy, którego nie pasteryzujemy na żadnym etapie produkcji i dzięki temu zachowuje on pełną game żywych bakterii probiotycznych Lactobacillus wspierających Twój mikrobiom jelitowy.

Wybierz zestaw promocyjny i smakuj na zdrowie !